O nás

Členové SUT

Profesionální, amatérští a čestní členové Svazu učitelů tance 

M
"

Pobočné spolky

Pobočné spolky

Seznam členů SUT
 

Bílek Alois  Moravská Třebová Bílkova taneční škola  čestný
Blaščák Viktor  Vodňany TŠ Blaščák čestný
Černý Bohumil Ing.  čestný člen in memoriam čestný
Dohnal Jiří  Příbram TŠ Dohnal Dancing  čestný
Dostálová Soňa  Orlová-Lutyně čestný
Franclová Božena  Benešov čestný
Hes sen. Jindřich  Mladá Boleslav TŠ Quick čestný
Hrubý Jiří  Šumperk TŠ Olympia čestný
Karasová Helena  Praha 8 Taneční škola Plamínek  čestný
Palouš Vladimír  Hořovice čestný
Saunders Stuart  Bremen čestný
Šindler Jiří  Prostějov TŠ J. Šindlera  čestný
Zagatová Mária  SK-Žilina čestný
Bartuňková Eva  Praha 6 TK MAESTRO profesionální
Beneš Petr  Pardubice TK Chvaletice  profesionální
Beránek Mgr Jan  Mirošovice Fuego Říčany  profesionální
Beranová Jana  Kralovice TŠ Jany Beranové  profesionální
Brožovská Helena  Praha 9 TŠ Astra Praha  profesionální
Budíková Ludmila  Ostrava-Poruba profesionální
Cích Pavel  Stod TS Dance  profesionální
Cíchová Naděžda  Stod Taneční škola Dance  profesionální
Coufalová Kristýna  Olomouc TŠ Coufalovi Olomouc  profesionální
Cypris Michal  Slaný TŠ Michala Cyprise  profesionální
Čermák Vlastimil  Liberec profesionální
Černá Marcela  Havlíčkův Brod TŠ Trend  profesionální
Černý Filip  Chrast u Chrudimě TŠ Bohémia  profesionální
Černý Marek  Olomouc TŠ Progress  profesionální
Činčura Jindřich  Praha 8 Top Dance Prague Team z.s. profesionální
de Cillis Christian  Praha 9 Astra Praha  profesionální
Dufek Petr  Teplice TŠ manželů Dufkových  profesionální
Dvorská Alena  Valašské Meziříčí Taneční studio LINIE  profesionální
Dvořák Jan  Praha 3 Bohemian Salsa  profesionální
Dytrt Martin  Chrudim MD Dance studio  profesionální
Elschek Walter  Trutnov TK Bene Dance Art Team  profesionální
Felcman Radek  Zlín TK Fortuna  profesionální
Fíla Jan  Vimperk TŠ Fíla  profesionální
Flekrová Hana  Holice Taneční studio Hany Flekrové  profesionální
Gregor Marian  D – Hemmingen T.S.A. – Gregor profesionální
Henzély Igor jr.  Kroměříž Taneční studio Henzély  profesionální
Hes jun. Jindřich  Praha 4 TŠ Hes  profesionální
Hofmann Václav  Most TŠ Hofmanovi  profesionální
Hojdan Lukáš  Ostrava profesionální
Holeček Lukáš  Staré Sedliště Taneční škola Plamínek  profesionální
Horák Pavel  Slaný Horák Taneční škola  profesionální
Horák Kamil  Karlovy Vary Karlovy Vary  profesionální
Horváthová Květuše  Příbram profesionální
Chlopčík Zdeněk  Frýdlant n. Ostravicí Taneční škola Chlopčík  profesionální
Chmel Tomáš  Jaroměř TAK Dance KROK  profesionální
Chvátalová Romana  Beroun TK Romany Chvátalové  profesionální
Chvátalová Lucie  Beroun profesionální
Janč Viktor  Sokolnice TŠ Danza  profesionální
Jančová Jana  Sokolnice TŠ Danza  profesionální
Janouš Miloslav  Praha 5 Taneční škola Nota  profesionální
Janoušová Marie  Praha 5 Taneční škola Janoušovi  profesionální
Jareš Tomáš  Valašské Meziříčí Taneční studio LINIE  profesionální
Jarešová Helena  Valašské Meziříčí Taneční studio LINIE  profesionální
Josef Jaromír  Varnsdorf VII TŠ Styl Varnsdorf  profesionální
Kašová Vladimíra  Karlovy Vary TŠ New Dance  profesionální
Kazda Robert  Brno profesionální
Keclíková Dagmar  Brno TŠ Dagmar  profesionální
Klein Pavel  Pardubice profesionální
Kleinberg Bohumil  Strančice TŠ Calypso  profesionální
Kleinberg Lukáš  Strančice TŠ Calypso  profesionální
Kleinbergová Vladislava  Strančice TŠ Calypso  profesionální
Knížetová Dagmar  Chomutov TŠ Dagmar Knížetové  profesionální
Kokotková-Buryanová Lucie  Moravské Knínice TŠ Starlet  profesionální
Kolda Martin  Praha Klub Art 4 people  profesionální
Kotina Jiří  Kladno Taneční škola Jiří Kotina  profesionální
Kounovský Václav  Starý Plzenec TS Quick Dance  profesionální
Krucký Pavel  Praha 3 Taneční škola Plamínek  profesionální
Kuneš Jarolav  Modřice profesionální
Kunešová Jana  Modřice profesionální
Liškař Jan  Praha 5 profesionální
Lustik Coufalová Pavlína  Olomouc TŠ Coufalovi Olomouc  profesionální
Macháček Petr  Sokolov Taneční škola Petra Macháčka  profesionální
Malinová Jana  Miřetice TKG Hlinsko a TŠ Gradus  profesionální
Málková Michelle  Chotěboř TK Ella Chotěboř  profesionální
Maršálek Karel  Benešov TŠ Salta  profesionální
Mědílek Aleš  Zlín – Štípa TŠ A+A Mědílkovi  profesionální
Mědílková Dana  Zlín – Štípa TŠ A.+ A. Mědílkovi  profesionální
Melusin Miroslav  Brno Taneční studio  profesionální
Mertlík Petr  Jičín profesionální
Mičjan Vlastimil  Pardubice TK LIFE Pardubice profesionální
Mičjanová Ludmila  Pardubice TK LIFE Pardubice profesionální
Mikulský Tomáš  Hoštka u Roudnice Tomáš Mikulský  profesionální
Mikyska Lenka  Poděbrady Studio Pomněnka  profesionální
Milarova Sarka  Prostějov TŠ J.Šindlera  profesionální
Mládek Michal  Praha 5 profesionální
Mossigová Pavlína  Nový Bor profesionální
Motlová Romana  Nový Dražejov TK Maestro profesionální
Motyčková Kateřina  Letohrad Taneční studio KÁ  profesionální
Motyčková Lada  Roudnice n.L. Dance Arts Agency, s.r.o.  profesionální
Němeček Michal  Hradec Králové profesionální
Němečková Miloslava  Hradec Králové 2 TŠ Bonstep  profesionální
Nosál Pavel  Letohrad TŠ Nosálovi  profesionální
Novák Antonín  Kutná Hora TŠ A. a J. Novákovi  profesionální
Nováková Martina  Chrudim TŠ Besta Chrudim  profesionální
Obšilová Jitka  Jeseník profesionální
Onderková Kalendová Simona  Praha 4 TK Astaire, Taneční škola Plamínek  profesionální
Ondřej Daniel  Velká Dobrá profesionální
Pavelková Dana  Pardubice TK Chvaletice  profesionální
Peške Lenka  Praha 5 TŠ Dohnal Dancing  profesionální
Plšek Jiří Ing.  Litoměřice profesionální
Plšková Jana  Litoměřice profesionální
Rajdl Přemysl  Liberec 7 profesionální
Rektor Milan  Děčín profesionální
Richter Karel  Holice TK APEL Holice  profesionální
Roiková Lenka  Havířov – Město TŠ Flodur  profesionální
Rottenborn Jan  Ústí nad Labem Taneční kurzy manželů Rottenbornových  profesionální
Rottenbornová Martina  Ústí nad Labem Taneční kurzy manželů Rottenbornových  profesionální
Řídel Karel  Česká Lípa TŠ Duha  profesionální
Sahlin Inez  Praha 1 profesionální
Sedlák Ľubomír  Drnovice Taneční škola H+L Vyškov  profesionální
Skoleková Dagmar  Plzeň TŠ P. Greis  profesionální
Stumpf Jiří  Ústí nad Labem STK Gebert Ústí nad Labem profesionální
Svobodová Martina  Brno Taneční škola Victoria Brno  profesionální
Syrek Zdeněk  Kunčice p. Ondřejníkem Taneční škola Syrkovi  profesionální
Šimáčková Vladimíra  Praha 5 Style – taneční studio Praha  profesionální
Šrámková Stanislava  Olomouc profesionální
Štěpová Jaroslava  Náchod Takt Náchod profesionální
Tirpák Kostovčíková Petra  Praha 6 profesionální
Třeštíková Andrea Ing.  Poděbrady profesionální
Vášová Blanka  Kamenice TŠ Blanky Vášové  profesionální
Vítko Jiří  Teplice profesionální
Vlach Dušan  Ostrava TŠ Mládí  profesionální
Vörös Josef  Kladno 4 Harmonie Kladno  profesionální
Vörösová Daniela  Kladno Harmonie Kladno  profesionální
Vrána Miroslav  Čáslav profesionální
 Zajíčková Dagmar Struhařov profesionální
Zíka Stanislav  Karlovy Vary Best Dance z.s.  profesionální
Zíková Bedřiška  Velká Hleďsebe profesionální
Zita Josef  Mladá Boleslav TŠ Zita  profesionální
Zitová Bohumila  Mladá Boleslav TŠ Zita  profesionální
Bartuněk Petr  Praha 6 TK Maestro  profesionální WDC
Brožovský Miroslav  Praha 9 Taneční škola Astra Praha  profesionální WDC
Doubrav Lukáš  Praha 4 profesionální WDC
Doubravová Daniela  Praha 4 profesionální WDC
Hanušová Veronika Ing.arch.  Vikýřovice profesionální WDC
Kypús Marek  profesionální WDC
Maizlish Irina  Zlonín Maizlish Irina profesionální WDC
Mücková Kristýna  Praha 4 profesionální WDC
Novotný Luboš  Vysoká n. Labem profesionální WDC
Plamínek Jiří  Praha 1 Taneční škola Plamínek  profesionální WDC
Rázek Vítězslav  Praha 3 Tanec pro všechny  profesionální WDC
Suchý Jaroslav  Zlonín profesionální WDC
Swetík Marek  Petrovice u Karviné Taneční klub Marendi  profesionální WDC
Swetíková Renata  Taneční klub Marendi profesionální WDC
Ševčík Jiří  Praha 4 Studio Bohemia profesionální WDC
Tietzova Jaroslava  profesionální WDC
Tyrnova Vitalija  Cumberland RI-USA 02062 profesionální WDC
Vašíček Tomáš  Cumberland RI-USA 02062 profesionální WDC
Vejchar David Bc.  Praha 7 profesionální WDC
Baranowska Magdalena Anna  amatérský
Běčáková Miroslava  Litultovice TŠ Mirah Opava amatérský
Bělušová Marie  Drásov amatérský
Beránek Aleš  Hradec Králové amatérský
Blažek Jan  Dříství amatérský
Bohemia Dance Club z.s.  Praha 7 Bohemia Dance Club z.s.  amatérský
Čapková Věra  Chotěboř TK Ella Chotěboř  amatérský
Čapková Michaela  Česká Lípa amatérský
Čechová Zina  Brno Stabil Studio Brno  amatérský
Čekanová Markéta  Plzeň amatérský
Čermáková Barbora  Holice TK Apel Holice  amatérský
Černá Hana  Chrast TŠ Bohémia  amatérský
Černý Pavel  Chrast u Chrudimě TŠ Bohémia  amatérský
Dorina Tatiana  Liberec 2 Alta Dance amatérský
Drmota Jakub  amatérský
Dvorník Marek  Kroměříž Taneční škola Dvorník  amatérský
Gaudník Tomáš  Vimperk Taneční škola Tomáše Gaudníka  amatérský
Gerling Ing. Lenka  Nechanice amatérský
Gregoriades Nikola  Nepomuk Taneční škola Gregoriades  amatérský
Hanich Lukáš  Česká Lípa amatérský
Hlaváčiková Kamila  Most TSKH Most  amatérský
Taneční studio LINIE, z.s.  Taneční studio LINIE, z.s.  amatérský
Hofman Petr  Broumov amatérský
Hurt Miroslav  Žatec amatérský
Chmel Filip  Jaroměř amatérský
Chmelová Kateřina  Jaroměř TAK Dance KROK amatérský
Jäger Libor  Jablonec nad Nisou TOPDANCE Jäger  amatérský
Janáček Petr  Havlíčkův Brod amatérský
Janák Matěj  Přelouč amatérský
Janč Michal  Sokolnice TŠ DANZA Brno  amatérský
Jantač Pavel  Letohrad TŠ Jantačovi  amatérský
Jirásková Vlasta  Mohelnice amatérský
Josefová Petra  Jičín amatérský
Kopřivová Hana  Tovéř amatérský
Kotounová Jana  Cheb Balanc centrum tance a jógy  amatérský
Kroupa Jan  Staré Hradiště amatérský
Kuštová Veronika  Praha 1 Taneční škola Plamínek  amatérský
Linhartova Marie  Vyskytná Marie Linhartova  amatérský
Macek Petr  Chabařovice Taneční kurzy Mackovi  amatérský
Malina Ivo  Hradec Králové TKG Hlinsko  amatérský
Marek Jaroslav  Chvaletice TK Chvaletice amatérský
Mazůch Jakub  Ostrava – Nová Bělá MG Dance  amatérský
Murínová Yveta  DĚČÍN amatérský
Nováková Barbora  Kutná Hora Taneční škola Novák  amatérský
Pelc Vít  Karlovy Vary TŠ New dance Karlovy Vary  amatérský
Piskačová Kateřina  Chotěboř amatérský
Pišťáčková Martina Ing.  Praha 7 amatérský
Pohlodek Petr Ing.  Sokolnice Taneční škola Danza Brno  amatérský
Pohlodková Kateřina Ing.  Sokolnice Taneční škola Danza Brno  amatérský
Ringesová Jana  Stará Huť amatérský
Sedlecká Veronika Mgr.  Ejpovice Taneční škola Sedlecký  amatérský
Sedlecký Tomáš Bc.  Ejpovice Taneční škola Sedlecký  amatérský
Schneider Jakub  Benešov n. Ploučnicí Taneční škola Sway  amatérský
SK Mek Gym, z.s. Marek Hauner  Rakovník SK Mek GYM, z.s.  amatérský
Slamova Petrana  Praha 5 Tanec pro všechny  amatérský
Souček Jan  Chotěboř amatérský
Stehlíková Jana  Louny amatérský
Steinke Jindra  Cheb Balanc centrum tance a jógy  amatérský
Šimánek Tomáš Taneční klub 1976 Most,z.s.  Taneční klub 1976 Most,z.s. amatérský
Šípek Ladislav  Přelouč TK Chvaletice amatérský
Šolc Michal  Jičín amatérský
Štefanová Jana  Ostrava- Výškovice Taneční škola Štefi  amatérský
Švarc Jiří  Stará Huť amatérský
Švík Ondřej  Karlovy Vary TŠ BEST amatérský
Tauscherová Lucie  TK Apel Holice z.s.  amatérský
TK Maestro, z.s.  Praha 4 TK Maestro  amatérský
Uhlíř Adam Kristian  Okrouhlá TŠ Plamínek amatérský
Uhlířová Irena  Nový Bor Taneční klub Boráček, z.s. amatérský
Uxa Stanislav  Havraň amatérský
Vavruška Jakub  Praha 2 TŠ Vavruška  amatérský
Vodička Dominik  Praha amatérský
  • Změny kontaktních údajů zasílejte na adresu jiri.plaminek@sut.cz.
  • Reklamace plateb zasílejte na adresu vladislava.kleinbergova@sut.cz.
  • Aktualizace probíhá vždy 1. dne v měsíci, přihláška profesionála je zveřejněna po jejím schválení prezidiem a úhradě člen.poplatků.