Soutěžíme

Reprezentace

Reprezentace SUT přináší úspěchy ve sportovním tanci solo dance, párových tanců, Para Dance, DCC či soutěží formací. Jsme hrdi na to, že můžeme poskytovat servis našim skvělým sportovcům.

Jen za minulý rok 2021 jsme díky našim reprezentantům oslavili 13 titulů mistrů světa a 2 finále světového poháru ve sportovním tanci. Radost nám dělá šíře disciplín, v které dosahujeme výsledků a v níž se nám daří organizovat soutěže a podporovat sportovce.

JIŘÍ PLAMÍNEK

President Svazu učitelů tance ČR

Vize

 

Projekt reprezentace SUT

V rámci projektu reprezentace SUT jsme stanovili 4 klíčová kritéria: kontinuita podpory, vzdělávání nejen sportovců, ale i jejich lektorů, podpora reprezentace ve všech věkových úrovních a inkluze ZTPS se sportem zdravých. 

 

Termíny reprezentačního soustředění

14.-19.8.2022 – Sportovní středisko Benice, Chrášťany

 

Přihlášky a detailní informace

registrace: benice@sut.cz

 

Významné sportovní úspěchy reprezentace SUT

 

Milan Dufek & Romana Motlová WDO World Senior 1 O35 Latin Championship, Řím, Itálie, 2021 1. místo
Vítězslav Rázek & Anna Krátká Prague 2021 World Para Dance Sport International Competition, Praha, ČR, 2021 5. místo
Cristian de Cillis & Kamila Brožovská ME Professional Ballroom, Varšava, Polsko, 2021 8. místo
Filip Swětík & Anna Swětíková MS Professional Latin, Dubaj, SAE, 2021 17.místo
Filip Swětík & Anna Swětíková Rising Stars Professional Latin, Assen, NL, 2021 7. místo
Filip Swětík & Anna Swětíková MČR Professionals LAT SUT 2021, Praha 1. místo
Marek Kypús & Jaroslava Tietzová Sklenářová MČR Professionals LAT SUT 2021, Praha 2. místo
Jaroslav Suchý & Irina Maizlish MČR Professionals LAT SUT 2021, Praha 3. místo
Vilém Pařík & Jana Šigutová MS WDO, Neapol, Itálie, 2021 17. místo
Lukáš Bartuněk & Kateřina Bartuněk Hrstková WDO American Dancesport Championship PRO showdance, Texas, 2021 1. místo
Lukáš Bartuněk & Kateřina Bartuněk Hrstková WDO American Dancesport Championship Open PRO Smooth, Texas, 2021 2. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Amazing Vienna, Rakousko, 2021 2. místo

Milan Dufek & Romana Motlová

 

Blackpool Dance festival, LAT Senior, UK,  2021 3. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska London Ball, UK, 2020  TOP 9
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska The International Championship (quaterfinal)  TOP 30
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Blackpool Dance Festival, 2021  TOP 19
Vitalina Kalyn & Nika Anton World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Děti (Salsa, R) 1.místo
Vitalina Kalyn & Nika Anton World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Děti  (B,M,S) 2.místo
Vitalina Kalyn & Nika Anton World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Děti (CH) 3.místo
Karolína Tučková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Junior (B, PD) 2.místo
Karolína Tučková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Junior (Merengue) 3.místo
Adéla Fajfrová World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Mládež (Salsa, B,M,S,CH,R,PD) 1.místo
Adéla Fajfrová World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Mládež (J) 2.místo
Adéla Fajfrová & Karolína Tučková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Mládež (Salsa, M, S,CH,R,PD) 1.místo
Adéla Fajfrová & Karolína Tučková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Mládež (B) 2.místo
Pavlína Černá & Daniela Zemková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Dospělí (Salsa, Merengue) 1.místo
Pavlína Černá & Daniela Zemková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Dospělí (Bachata) 3.místo
Amálie Kramperová & Sofie Vítová World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Mini děti 1.místo
Anna Ptáčková & Mia Holčáková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Junior II (Merengue) 2.místo
Anna Ptáčková & Mia Holčáková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Junior II (Salsa) 3.místo
Anna Ptáčková & Mia Holčáková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Junior II (Salsa) 4.místo
Ella Krosnařová & Adéla Richterová World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – DUO Dance Junior I (Samba) 5.místo
Antonín Dušek World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Dospělí (CH, Salsa, B, M) 1. místo
Antonín Dušek World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Dospělí (S, J, R) 2.místo
Sebastian Holota World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Junior I (B, Salsa, M) 3. a 4.místo
Pavlína Černá World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Dospělí (Salsa, B, M) 1.místo
Pavlína Černá World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Junior I (S,CH,R,J) 3.místo
Viktorie Celjaková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Mini Děti 3.místo
Barbora Hnátková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Mini Děti 2.místo
Amálie Havlíková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Mini Děti (Salsa) 3.místo
Amálie Kramperová World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Mini Děti (B) 3.místo
Anna Ptáčková World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – SOLO Dance Junior II (show) 1.místo
tým Diamonds World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – tým Mládež (show) 1. a 2.místo
tým Angels a Stars World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – tým Mini Děti (show) 1.místo
tým Rebels World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – tým Junior (show) 1.místo
tým Stars World Dance Championship WADF, Liberec, 2021 – tým Děti (show) 2.místo
Barbora Šrámková MS WADF, Budva, Montenegro, 2021

4 x 1.místo

1 x 2. místo

Barbora Šrámková MS WADF Liberec, 2021, junior

7 x 1. místo

2 x 2. místo

1 x 3. místo

Barbora Šrámková ME WADF Varšava, Polsko, 2021

6 x 1. místo

3 x 2. místo

2 x 3. místo

Barbora Šrámková MS IDO online (souboj 5 kontinentů)

1 x 2. místo

1 x 3. místo

Barbora Šrámková Blackpool online solo junior, 2021

2 x 1. místo

1 x 2. místo

 

Ngoc Ha Nguyen MS WADF Liberec, 2021

9 x 1. místo

8 x 2. místo

4 x 3. místo

Ngoc Ha Nguyen ME WADF Varšava, Polsko, 2021

7 x 1. místo

4 x 2. místo

2 x 3. místo

Ngoc Ha Nguyen Blackpool online solo junior, 2021 1 x 3. místo
Veronika Martínková MS WADF Budva, Montenegro, 2021

3 x 1. místo

2 x 2. místo

Veronika Martínková MS WADF Liberec, 2021

8 x 1. místo,

5 x 2. místo

4 x 3. místo

 

Veronika Martínková ME WADF Varšava, Polsko, 2021

2 x 1. místo

1 x 2. místo

5 x 3. místo

Gabriela Pácalová MS WADF Budva, Montenegro, 2021

3 x 1. místo

1 x 2. místo

1 x 3. místo

Gabriela Pácalová MS WADF Liberec 2021

5 x 1. místo

2 x 2. místo

Gabriela Pácalová ME WADF Varšava, Polsko, 2021

2 x 1. místo

2 x 2. místo

3 x 3. místo

Natálie Sedláčková MS WADF Liberec, 2021

1 x 1. místo

1 x 3. místo

Aneta Stará MS WADF Liberec, 2021

1 x 1. místo

2 x 2. místo

5 x 3. místo

Aneta Stará ME WADF Varšava, Polsko, 2021

1 x 1. místo

3 x 3. místo

Kateřina Ann Hannay MS WADF Liberec, 2021

4 x 2. místo

1 x 3. místo

Kateřina Ann Hannay ME WADF Varšava, Polsko, 2021

1 x 1. místo

1 x 2. místo

Rosalie Šťastná ME WADF Varšava, Polsko, 2021 2 x 3. místo
Rosalie Šťastná MS WADF Liberec, 2021 1 x 3. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska UK Open Rising Stars, 2020  TOP 11
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska The Universal, 2020  TOP 11
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Star Ball, 2020  TOP 11
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Singapore Open Dance Championship, 2019 2. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Blackpool Dance Festival Rising Stars, 2019 6. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska All England Championship, 2019  TOP 9
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska WDC AL European Championship, 2019  TOP 22
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Singapore Dance Championship, 2019 3. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Korea Open, 2019  TOP 10
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska United States Dance Championship 2. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Embassy Ballroom Championship, USA, 2018  TOP 14
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Asia International Dance Championship, 2018  TOP 11
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska CTC Cup Championship, Taipei, 2018  TOP 4
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska San Francisco Open, 2018  TOP 3
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska New York Dance Festival, 2018  TOP 7
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska UK Open Rising Stars, 2018  TOP 7
Vítězslav Rázek & Kristýna Mucková WDC European Open Championship Professional Ballroom Showdance, Karlovy Vary, 2018 5. místo
Jaroslav Suchý & Irina Maizlish WDC World Championship Professional Latin-American Showdance, Moscow, 2017 12. místo
Jaroslav Suchý & Irina Maizlish WDC European Open Championship Professional Latin-American Showdance, Tyumen, 2017 7. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska UK Open Rising Stars, 2017  TOP 9
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Blackpool Dance Festival Rising Stars, 2017  TOP 21
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska WDC World Cup Shenzhen China Open, 2017  TOP 11
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska CTC Dancesport Championship Taiwan, 2017  3. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Parinama Shanghai Open WDC World Trophy, 2016  TOP 9
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska The International Championship, 2016  TOP 25
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska WDC AL Freedom Dance Cup, 2016  2. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Asia International Dance Championship, 2016  TOP 9
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Killik Royale Dance Championship, 2016  1. místo
Jakub Drmota & Magdalena Baranowska UK Open Rising Stars, 2016  TOP 17
Jaroslav Suchý & Irina Maizlish WDC World Ten Dance Championship, Austria, Innsbruck, 2014 23. místo
Petr Bartuněk & Eva Bartuňková Feinda Italian Open, Cervia, 1999, 2005 a 2006 1. místo
Petr Bartuněk & Eva Bartuňková The International Champioships Brentwood/London, 2002  až 2006 1. místo
Marcel Gebert & Lenka Gebertová MS Profesionálů San Benedetto Open, Italy – San Benedetto, 2004 6. místo
Petr Bartuněk & Eva Bartuňková British Open Blackpool Dance Festival, 2003 a 2004 3. a 4. místo
Marcel Gebert & Lenka Strakošová MS Profesionálové STT, Blackpool, UK, 2002 14.místo
Ján Kliment & Petra Kostovčíková 6th World Games, Akita, Japonsko, 2001 5. místo
Pavel Dvořák & Jitka Wallischová 6th World Games, Akita, Japonsko, 2001 5. místo
Petr Bartuněk & Eva Bartuňková British Open Blackpool Dance Festival, 2000, 2001, 2005 2. místo
Jaroslav Kuneš & Jana Vondrušková British Open Blackpool Dance Festival, 1999 9. místo
Petr Bartuněk & Eva Bartuňková British Open Blackpool Dance Festival, 1999, 2002, 2006 1. místo
Luboš Novotný & Jana Novotná MS Profesionálové, Miami, 1998 23. místo
Marcel Gebert & Lenka Strakošová Evropský pohár, Salzburg, Rakousko, 1997 12.místo
Marcel Gebert & Lenka Strakošová ME STT, Aarhus, Dánsko, 1997 17. – 18.místo
Jaroslav Kuneš & Jana Vondrušková Evropský pohár LAT, Szombathely, Maďarsko, 1997 11.-12.místo
Marcel Gebert & Lenka Strakošová ME STT, Bratislava, 1996 14.místo
Luboš Novotný & Jana Novotná UK Championships, Bournemouth, UK, 1995 19.-20. místo
Marcel Gebert & Lenka Strakošová ME, Vöxjö, Švédsko, 1992 26. – 28.místo
Zdeněk Lansfeld & Miloslava Lansfeldová ME STT, Vídeň, 1980 18.-19. místo
Igor Henzély & Jaroslava Henzélyová ME Vídeň, 1971 22. místo
Igor Henzély & Jaroslava Henzélyová MS, Munster, 1970 20. místo
Igor Henzély & Jaroslava Henzélyová ME LAT, Scheveningen, 1970 11. – 12. místo
Igor Henzély & Jaroslava Henzélyová Mistrovství střední Evropy LAT, Wiesbaden, 1969 7. – 8. místo
Igor Henzély & Jaroslava Henzélyová ME LAT, Scheveningen, 1969 11. – 12. místo
Miloslav Kokoška & A. Kokošková MS STT, Mnichov, 1939 3. místo
František Novotný & Anna Romlerová ME, Františkovy Lázně, 1936 1. místo

Podporují reprezentaci SUT ČR

Galerie