SUT

Partneři

Děkujeme našim partnerům a podporovatelům. S jejich pomocí má naše práce v oblasti tance daleko větší dosah a smysl.

M
"

Pobočné spolky

Pobočné spolky

Petrana Slámová

21. srpen 2021

„Tanec, stejně tak jako jiná umění, nám pomáhá být lepšími.“

 

Sudharani Raghupathy

O nás

Náš přínos

 

“Propojujeme všechny stránky tance od kultivující, vzdělávací, přes sportovní, rekreační až po performační a uměleckou.”

Svaz učitelů tance ČR je společenskou a sportovní organizací, spolkem, který sdružuje profesionální taneční mistry, jejich spolupracovníky – taneční partnery, stejně jako sportovce, tanečníky v amatérské, profesionální ale i rekreační formě společenského tance a dalších tanečních disciplínách. SUT je živoucím důkazem, že tanec je nedílnou součástí našich životů a prolíná se jimi v mnoha aspektech. Našim partnerům nenabízíme pouhé logo na soutěži, ale ucelený koncept spolupráce, při níž je představíme široké veřejnosti ať už z řad tanečníků – sportovců, ale i diváků, účastníků gala večerů či plesů. Díky široké celorepublikové síti tanečních škol jsme schopni nabídnout prostor v rámci našich společenských a sportovních akcí, ale i zorganizovat takovouto událost na míru každému partnerovi.

Jakéhokoliv partnerství si vážíme, neboť si uvědomujeme, že bez Vás, milí partneři, bychom nemohli šířit blahodárný účinek tance napříč národem, který tanec vnímá jako svoji kulturní tradici. Děkujeme!!!

Mezinárodní organizace

Jsme členy v:

Spolupracující státní instituce:

Partnerské kraje

Partnerská města

Praha 1

Praha 9

Litoměřice

Chrudim

Valašské Meziříčí

Město Hlinsko

město Mohelnice

Česká Lípa

Brno

Elektrárna Chvaletice

Partneři SUT

Mediální partneři