Porota

Zde najdete podrobnější informace ohledně poroty. Veškeré dotazy směřujte na office@sut.cz.

M
"

Pobočné spolky

Pobočné spolky

Petrana Slámová

21. srpen 2021

Popisy tanců

TECHNIKA LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ

(Ing. Zdeněk Landsfeld, Jiří Plamínek)

Úplné popisy v principech Waltera Lairda. Skvělá pomůcka pro trenéry a taneční mistry. Zahrnuje rumbu, sambu, cha-cha-cha, paso doble a jive. Rozsah 240 stran, text v českém jazyce, názvy figur a variací i v angličtině. Již 2.vydání. Cena 520 Kč.

OTÁZKY A ODPOVĚDI k Technice standardních a latinskoamerických tanců

Pro všechny typy zkoušek amatérů i profesionálů. Zahrnuje nejčastější otázky používané examinátory v tuzemsku i zahraničí. Nepostradatelné pro studenty oboru a pro profesionály. Text v českém jazyce, názvy figur a variací i v angličtině. Cena 250 Kč.

TECHNIKA STANDARDNÍCH TANCŮ

(Ing. Zdeněk Landsfeld, Jiří Plamínek)

Úplné popisy v tomto rozsahu v češtině nepublikované. Nepostradatelný studijní materiál pro tanečníky, trenéry a taneční mistry. Zahrnuje waltz, slowfox, quickstep, tango a valčík. Rozsah 145 stran, text v českém jazyce, názvy figur a variací i v angličtině. Již 2. vydání. Cena 470 Kč.

POLKA

(Jindřich Hes sen.)

Vznik, historie a popisy figur a variací české polky. 16 stran.

Doporučená literatura pro trenérské studium na FTVS University Karlovy v Praze a FTK University Palackého v Olomouci. Cena 100 Kč.

 

Jan Beránek

21. srpen 2021

Zveřejňujeme seznam tříd poroty pro párové a Solo&Duo Dance soutěže CAL SUT a to na základě kvalifikační tabulky. Technickou podmínkou mimo kvalifikační tabulky je nutnost zaregistrovat se do informačního systému. V případě nejasností se obraťte na adresu office@sut.cz.

Jak uhradit licenci?

Pro soutěže třídy SPORT 1500 Kč (Za sezóny podzim 2023 a 2024, pro sezónu podzim 2023 se hradí pouze 500 Kč, viz ) na účet FIO SUT/CAL 2001919886/2010 u Fio Banka a.s. pod variabilním symbolem RČ a do poznámky uveďte Porotcovské licence.

Kdo má hradit licenci?

Licence pro párové a Solo&Duo Dance soutěže ve třídě Hobby je stejně jako v minulosti zdarma. Pro tyto soutěže ve třídách Sport je nutné uhradit roční poplatek.