Hlášení kurzů

Poplatky OSA 2023/2024

Dne 3.9.2023 jsme s OSA sjednali novou tříletou smlouvu, podrobnosti naleznete níže.

M
"

Pobočné spolky

Pobočné spolky

Petrana Slámová

21. srpen 2021

Hlášení kurzů

Poplatky OSA

Vážení kolegové, jak jsme vás již informovali na kongresu, minulá hlášení teprve nyní obdržela OSA a zpracovává je. Faktury tedy začnou chodit v průběhu září. Pro další sezónu sazby poplatků OSA v nově sjednané smlouvě doznaly inflační navýšení zhruba 15%. Pro úplnost: v loňském roce už poplatky byly také vyšší, ale protože se zpracovávaly dvě sezóny najednou, ponechali jsme je vloni na předloňské výši.
Ceny jsou uvedeny přímo v hlášení, které si prosím stáhněte.

 hlášení pro neplátce DPH
hlášení pro plátce DPH
Stále platí, že ke KAŽDÉMU hlášení je potřeba zaslat (u živé produkce) playlist – seznam skladeb!
Hlášení o kurzech se vztahuje na profesionální členy SUT a dále je mohou použít i amatérští členové, ovšem pouze v případě, že platí rozšířený členský příspěvek (+1500 navíc).
Vyplněné formuláře odesílejte na adresu jiri.plaminek@sut.cz a to nejpozději DO 30.ZÁŘÍ (v případě pozdějšího odeslání hlášení si rovnou v řádku 11 či 12 první tabulky připočtěte pokutu dle Finančního řádu SUT).
Neposílejte v papírové podobě, pokud lze mailem. Neposílejte duplicitně mailem a poštou. Neformátujte nijak tabulku XLS, nelze pak zpracovat.
V případě dotazů volejte p. Plamínka – 602 216 400, v prac. dny 10 -14h.
informace k poplatkům – návod k použití (návod je stále stejný, ale částky jsou tam historické, ve formulářích jsou uvedeny aktuální!) Nic zásadního se na formuláři nezměnilo.
Pokud jste old school a hlášení vyplňujete ručně v papírové podobě, pak vám formulář bianko individuelně pošleme, napište si o něj mailem nebo zavolejte.