Hlášení kurzů

Poplatky OSA 2023/2024

Dne 3.9.2023 jsme s OSA sjednali novou tříletou smlouvu, podrobnosti naleznete níže.

M
"

Pobočné spolky

Pobočné spolky

Petrana Slámová

21. srpen 2021

Popisy tanců

TECHNIKA LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ

(Ing. Zdeněk Landsfeld, Jiří Plamínek)

Úplné popisy v principech Waltera Lairda. Skvělá pomůcka pro trenéry a taneční mistry. Zahrnuje rumbu, sambu, cha-cha-cha, paso doble a jive. Rozsah 240 stran, text v českém jazyce, názvy figur a variací i v angličtině. Již 2.vydání. Cena 520 Kč.

OTÁZKY A ODPOVĚDI k Technice standardních a latinskoamerických tanců

Pro všechny typy zkoušek amatérů i profesionálů. Zahrnuje nejčastější otázky používané examinátory v tuzemsku i zahraničí. Nepostradatelné pro studenty oboru a pro profesionály. Text v českém jazyce, názvy figur a variací i v angličtině. Cena 250 Kč.

TECHNIKA STANDARDNÍCH TANCŮ

(Ing. Zdeněk Landsfeld, Jiří Plamínek)

Úplné popisy v tomto rozsahu v češtině nepublikované. Nepostradatelný studijní materiál pro tanečníky, trenéry a taneční mistry. Zahrnuje waltz, slowfox, quickstep, tango a valčík. Rozsah 145 stran, text v českém jazyce, názvy figur a variací i v angličtině. Již 2. vydání. Cena 470 Kč.

POLKA

(Jindřich Hes sen.)

Vznik, historie a popisy figur a variací české polky. 16 stran.

Doporučená literatura pro trenérské studium na FTVS University Karlovy v Praze a FTK University Palackého v Olomouci. Cena 100 Kč.

 

Jan Beránek

21. srpen 2021

Hlášení kurzů

Poplatky OSA

Vážení kolegové, jak jsme vás již informovali na kongresu, minulá hlášení teprve nyní obdržela OSA a zpracovává je. Faktury tedy začnou chodit v průběhu září. Pro další sezónu sazby poplatků OSA v nově sjednané smlouvě doznaly inflační navýšení zhruba 15%. Pro úplnost: v loňském roce už poplatky byly také vyšší, ale protože se zpracovávaly dvě sezóny najednou, ponechali jsme je vloni na předloňské výši.
Ceny jsou uvedeny přímo v hlášení, které si prosím stáhněte.

 hlášení pro neplátce DPH
hlášení pro plátce DPH
Stále platí, že ke KAŽDÉMU hlášení je potřeba zaslat (u živé produkce) playlist – seznam skladeb!
Hlášení o kurzech se vztahuje na profesionální členy SUT a dále je mohou použít i amatérští členové, ovšem pouze v případě, že platí rozšířený členský příspěvek (+1500 navíc).
Vyplněné formuláře odesílejte na adresu jiri.plaminek@sut.cz a to nejpozději DO 30.ZÁŘÍ (v případě pozdějšího odeslání hlášení si rovnou v řádku 11 či 12 první tabulky připočtěte pokutu dle Finančního řádu SUT).
Neposílejte v papírové podobě, pokud lze mailem. Neposílejte duplicitně mailem a poštou. Neformátujte nijak tabulku XLS, nelze pak zpracovat.
V případě dotazů volejte p. Plamínka – 602 216 400, v prac. dny 10 -14h.
informace k poplatkům – návod k použití (návod je stále stejný, ale částky jsou tam historické, ve formulářích jsou uvedeny aktuální!) Nic zásadního se na formuláři nezměnilo.
Pokud jste old school a hlášení vyplňujete ručně v papírové podobě, pak vám formulář bianko individuelně pošleme, napište si o něj mailem nebo zavolejte.