V sobotu 14.ledna 2023 proběhlo slavnostní vyhlašování nejlepších tanečníků, tanečnic a škol Svazu učitelů tance ČR.

Vyhlašování juniorských kategorií probíhalo v rámci soutěžního dne šestého ročníku Dance Time Gala Cup v krásných prostorách neobarokního sálu Boccaccio v Grandhotelu Bohemia. Výsledky jsou následující a všem oceněným ještě jednou gratulujeme k úžasným výkonům a jejich pozici v ranklistu.

RANKLIST SOLO&DUO DANCE LATINSKOAMERICKÉ TANCE 2022

Kategorie Děti

  1. místo                   Aneta Stará                       CrossDance Kolín
  2. místo                   Eliška Kubátová                CrossDance Kolín
  3. místo                   Nela Tröster                      Top Dance Prague Team

Kategorie Junioři

  1. místo                   Nguyen Ngoc Ha             CrossDance Kolín
  2. místo                   Šrámková Barbora          CrossDance Kolín
  3. místo                   Sedláčková Natalie         CrossDance Kolín

Kategorie Mládež

  1. místo                   Russová Karolína            MG Dance Ostrava
  2. místo                   Tučková Karolína            TK Bene Dance Art Team
  3. místo                   Ptáčková Anna                TSKH Most

Kategorie Dospělí

  1. místo                   Fajfrová Adéla                 TK Bene Dance Art Team
  2. místo                   Šimečková Alena            StyleDance DDM Praha 2
  3. místo                   Adámková Kristýna        StyleDance DDM Praha 2

RANKLIST SOLO&DUO DANCE KARIBSKÉ TANCE 2022

Kategorie Děti

  1. místo                   Stará Aneta                     CrossDance Kolín
  2. místo                   Hannay Kateřina Ann     CrossDance Kolín
  3. místo                   Šťastná Rozálie              CrossDance Kolín

Kategorie Junioři

  1. místo                   Ledererová Anna          MG Dance Ostrava
  2. místo                   Šrámková Barbora          CrossDance Kolín
  3. místo                   Martínková Veronika      CrossDance Kolín

Kategorie Mládež

  1. místo                   Russová Karolína            MG Dance Ostrava
  2. místo                   Ptáčková Anna             TSKH Most
  3. místo                   Tučková Karolína            TK Bene Dance Art Team

Kategorie Dospělí

  1. místo                   Černá Pavlína                 TSKH Most
  2. místo                   Fajfrová Adéla                  TK Bene Dance Art Team
  3. místo                   Mahenová Barbora         TK Maestro

A konečně nejlepší taneční školy, jejichž tanečnice stabilně dosahují výsledky a reprezentují SUT ČR na soutěžích i v zahraničí jsou pro rok 2022:

  1. místo                   CrossDance Kolín                            10.000,- Kč voucher
  2. místo                   TK Bene Dance Art Team         7.000,- Kč voucher
  3. místo                   MG Dance Ostrava                  5.000,- Kč voucher

V rámci GALA večera pak obdrželi ocenění za reprezantaci tito sportovci:

Jaroslav Suchý & Irina Maizlish – Professional LAT Showdance

Michal Mládek & Essenia Grigoreva – Professional STT

Lukáš Bartuněk & Kateřina Bartuněk Hrstková – Professional Showdance and American Smooth

Milan Dufek & Romana Motlová – Amateur LAT Senior I (mistři světa WDO 2021)

RANKLIST SUT SENIOR 2022 STT

  1. místo    Jan Burda & Drahomíra Burdová              TK Čermák Liberec
  2. místo    Petr Válek & Jitka Válková                          STK Gebert Ústí nad Labem
  3. místo    Martin Michael & Lenka Michaelová

RANKLIST SUT ČR SENIOR 2022 LAT

  1. místo    Miroslav Stoklasa & Irina Beznosová       Taneční sdružení Classic
  2. místo    Petr Válek & Jitka Válková                          STK Gebert Ústí nad Labem
  3. místo    Tomáš Vokrouhlík &Jitka Formánková    TK Luna Louny