Revoluční taneční výzva s ambicí přivést k pravidelnému pohybu a tanci děti ve věku 8 – 15 let napříč celou Českou republikou.

Naše hvězdy Stardance – Jakub Mazůch, Kateřina Bartuněk Hrstková, Adriana Mašková a Patrick Ulman společně natočili vzorová videa a různými choreografiemi na známé hity. Celý projekt probíhá v pro děti nyní již přirozeném virtuálním prostředí počítačové hry. Účastník se zaregistruje, vytvoří si svůj účet na webovém portálu, vybere si podle kterého z tanečníků chce tancovat, pustí si vzorové video první úrovně, po jeho osvojení si natočí video a uploadne ho na web. Umělá inteligence ohodnotí jeho výkon a přidělí mu body. Při dosažení stanoveného počtu procentních bodů se otevře další vyšší úroveň s novou choreografií.

Dítě si může vybírat, podle koho chce tančit, ale není omezeno počtem pokusů. Ve finále totiž může tančit podle všech vzorových tanečníků a sbírat body, které lze směnit za slevu do e-shopu pro nákup triček I-dance challenge a dalšího merche. Nasbíranými body se také podporují talentovaní tanečníci na vozíku ve svém dalším rozvoji paradancesportu.

Tuto unikátní taneční výzvu přináší ve spolupráci Český taneční svaz, z.s., Sdružení sportovních svazů České republiky, z.s. a Svaz učitelů tance ČR.

Startujeme již 15.4.2024 na webových stránkách www.i-dance.cz. Přidejte se k nám!